Çalgı Çengi (2) İkimiz 2017 HD Tek Parça İndir

The 100 4. Sezon 12. Bölüm Tek Parça İndir
18 Mayıs 2017
Çoban Yıldızı 12. Bölüm (18 Mayıs 2017) Tek Parça İndir
19 Mayıs 2017
Tümü

Çalgı Çengi (2) İkimiz 2017 HD Tek Parça İndir

Çalgı Çengi serisinin 2. filmi olan Çalgı Çengi 2 vizyonda oldukça ilgi görmüştü. IMDB puanı 6 olan bu Türk yapımı film oldukça eğlenceli. Gülmek istiyorsanız mutlaka izlemeniz gereken filmlerden birisidir. Ahmet Kural ve Murat Cimcir’in oynadığı Çalgı Çengi 2 HD kalitede yüklenmiştir. Alttaki linklerden isterseniz hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirin. İsterseniz online izle seçeneği ile aşağıdaki playerdan izleyin. Film uzantısı .avi olduğu için her media player ile izleyebilirsiniz. Yakında torrent indir seçeneği de gelecektir.

Çalgı Çengi 2 Konusu

6 Yıl evvel tanıştığı mafya grubu tarafından zorla düğünlerde şarkıcılık yapan Salih ve Gürkan yine macera içerisinde. Salih ve Gürkan kuzenlerdir. Fakat hiçbir zaman şansları yanında değildir. Başları sürekli belaya bulaşmaktadır.

Çalgı Çengi İkimiz Sahneleri

Çalgı Çengi İkimiz Fragmanı

3 Comments

  1. filmci baba dedi ki:

    Çok şahane bir film yapmışlar. Son 10 dakikası biraz sıkıcı olmuş, finalı tam oturtamamışlar ama olsun. İsmet abi’nin olayı çok güzelmiş. Kahkaha attığınız sahneler olacaktır. Bu arada çalgı çengi ikimiz sansürsüz olarak yüklenmiş.

  2. aadsasdasd dedi ki:

    indir butonu nerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir