Windows 10 Yeni Klasör Açarken Donma Hatasının Çözümü

iPhone’da Nasıl Video ve Müzik İndirilir? – JailBreak’siz
16 Kasım 2016
2016 Black Friday Ne Zaman Başlıyor?
20 Kasım 2016
Tümü

Windows 10 Yeni Klasör Açarken Donma Hatasının Çözümü

Microsoft her ne kadar hemen her eve girmeyi başarsa da başarısızlıkları olmaktadır. Örneğin ; bir windows vista. Windows vista kendilerinin de kabul ettiği hatalı ve yanlış bir işletim sistemiydi. Bunun gibi en son çıkardıkları windows 10 işletim sistemi içerisinde de bazı hatalar bulunuyor. Bu hatalar kullanıcıları oldukça rahatsız etmektedir. Fakat Microsoft artık işletim sistemlerini hemen her hafta güncellediği için kullanıcılardan aldıkları rapora göre düzeltme yapıyorlar.

Windows 10 içerisinde klasör içerisinde mouse ile sağ tıklayıp “Yeni” => “Yeni klasör” oluştur seçeneklerine tıkladığınız zaman donmalar olabilir. Bunun sebebi gelen güncellemelerin yanlış atıldığından dolayıdır. Eğer ki yazılımınız orjinal ise güncelleştirme yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Yeni gelen düzeltme güncellemeleri ile bu sorunu ortadan yeni kaldırdılar.

Eğer windows 10 işletim sisteminiz orjinal değilse orjinal yapmak zorundasınız. Bilgisayarınızı orjinal yapmak için tıklayın. Vermiş olduğum linkten yazılımınızı ücretsiz olarak lisanslayabilirsiniz.  Hem de bu şekilde Microsoft’un vermiş olduğu güncellemeleri de alabilirsiniz. Yeni klasör açarken donma için tek çözüm bilgisayarınızı güncellemek olacaktır. Windows kaynaklı bir problemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir