Fotoğraflardan Prisma Logosunu Kaldırmak
28 Aralık 2016
Onesignal ile Tarayıcı Üstünden Bildirim Gönderim Kurulumu
2 Ocak 2017
Tümü

Youtube Toplu Video İndirme Programı

Youtube üzerinde beğendiğiniz müzik ve belgeselleri indirmek isteyebilirsiniz. Fakat Youtube henüz buna izin vermiyor. Youtube’dan video indirme işlemi için programsız yöntemler mevcuttur. Fakat bu yöntemler kullanılırken bir web sitesi aracılığı ile indirme işlemi yapıldığından dolayı siteye bağımlı oluyorsunuz. Bu siteler de gelip geçici olduğu için bugün indirme yapabildiğiniz site birkaç gün sonra erişime kapalı olabiliyor.

Program kullanmadan video indirmek istiyorsanız yazının en altındaki site linklerini kullanabilirsiniz.

Youtube Toplu Şekilde Video İndirme

İndirme işlemi yapabilmemiz için bir adet programa ihtiyacımız oluyor. Programı resmi adresinden indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Dosya boyutu ortalama 30 mb civarıdır.

Youtube 4k video downloader indir

4k video downloader [CRACKLİ]

Programı indirdikten sonra Türkçe dilinde kurulum yapabiliyorsunuz. Programın limitleri mevcut olduğu için belli bir noktadan sonra premium üyelik istiyor. Premium üyelik almak için tıklayın. Premium üyelik almak isemiyorsanız yukarıdaki linklerden programın crackli halini indirebilirsiniz.

Youtube Videoları Nasıl İndirilir?

İndirmek istediğiniz videonun veya müzik listesinin linkini kopyalıyoruz. Ben müzik listesi indirmek istiyorum ve linki kopyalıyorum.

Seçtiğim müzik listesinin hepsini mi indireyim yoksa seçili videoyu mu indireyim diye soruyor. Linki kopyaladığınız anda oynayan videoyu indirmek istiyorsanız “klibi indir” seçeneğini seçin. Listenin tamamını indirmek için “çalma listesini indir” seçeneğini seçin.

NOT : Müzik listenizde 25 üzerinde video mevcut ise premium üyelik isteyecektir. Premium üyelik engeline takılmak istemiyorsanız, tek seferde 50-100-200 video indirmek istiyorsanız yukarıda paylaştığım programın crackli versiyonunu indiriniz.

 

Açılan pencerede müzik listesinde yer alan videolar çıkıyor. İndirmek istediğiniz videoların yanına tik atabilirsiniz. Video’nun formatını mp4 veya mkv olarak seçebilirsiniz. Video kalitesini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Sonrasında indir butonu ile işleme devam edebilirsiniz.

Umarım işinize yarar. Program kullanmadan indirme yapmak istiyorsanız da aşağıdaki linklerden programsız indirme işlemi yapabilirsiniz.

http://youtubemultidownloader.com/playlist.html

http://www.youtubedownloader1s.com/list.php

http://youtubemultidownloader.in/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir